Mistrzostw Polski Muaythai IFMA 2018 dla juniorów i seniorów

Po raz kolejny mamy zaszczyt poinformowac Was że nasza Sekcja Sportów Walki KLINCZ została oficjalnym organizatorem Mistrzostw Polski Muaythai IFMA 2018 dla juniorów i seniorów wraz ze współorganizatorem - Targi Kielce. Mistrzostwa te odbędą się podczas tegorocznych targów FIT WEEKEND w dniach 20-22 kwietnia 2018r.

Jest to dla nas bardzo duże wyrożnienie i czujemy się docenieni za trud jaki wkładamy podczas organizacji imprez promujących Muaythai.
Rownież w tym roku nasz klub jako organizator dołoży wszelkich starań, aby te mistrzostwa odbyły się na najwyższym poziomie. Całe to wydarzenie ma na celu zapewnienie niesamowitych i niepowtarzalnych wrażen co zagwarantuje obecność miłośników wielu dziedzin sportu.

 

 

Oficjalnie gospodarzami Mistrzostw Polski Muaythai IFMA juniorów i seniorów będą Sekcja Sportów Walki Klincz przy współpracy z Targami Kielce.

Mistrzostwa zaplanowane są na 20-22 kwietnia 2018 roku

- 20 kwietnia odbędzie się rejestracja oraz kontrola medyczna i ważenie

- 21-22 kwietnia zostaną przeprowadzone wszystkie walki i wyłonimy Mistrzów i Mistrzynie Polski

 

Informujemy również, że w Mistrzostwach mogą brać udział wyłącznie kluby zrzeszone w Polskim Związku Muaythai.

Zaproszenie z wszystkimi szczegółami już wkrótce.

 

 

LISTA ZAWODNIKÓW

 

 

1 Cezary Zugaj - WHITE BEARS TEAM BIAŁYSTOK - 16.02.1993 - senior 67kg - KLASA A
2 Aleksander Krupa 1997 01 30 klasa B senior 81kg (kubcon1@gmail.com)
3 Patrycja stefanczyk. 57kg seniorka.A klasa 08.09.1997 Klub Ninja muay thai and box team Żary
4 Agata brzoscikowska 63,5 kg juniorka.A klasa.01.03.2001 Klub Ninja muay thai and box team Żary
5 Oliwia Załuska - Klub Sportowy Ronin Tychy - senior kobiety - 09.03.1995 - kat. wag -67 klasa A
6 Grzegorz Szpicki -Rio Grappling Dąbrowa Górnicza-senior - 24.01.1992 r. - 75 kg- klasa B
7 Adrianna Jędraczka - SERAFIN / Nastula - No Limit Team - 48 kg, senior, klasa A
8 Aneta Próchniewicz - SERAFIN / Nastula No Limit Team - 51 kg, senior, klasa A
9 Beata Bardziak - SERAFIN / NASTULA No Limit Team - 54 kg, senior, klasa A
10 Joanna Walorska - SERAFIN / NASTULA No Limit Team - 63,5 kg, senior. klasa A
11 ADAM SADOWSKI - WHITE BEARS TEAM BIAŁYSTOK - ur. 24.12.1990 - 91 kg - klasa A
12 Marcelina Czuchraj – Klub Sportów Walki „GLADIATOR" – Juniorka, 26.03.2002 – 51kg Klasa A
13 junior -75kg - Wiktoria Świątkiewicz - Żarski Klub Sportów Walki - 05.12.2001 Klasa A
14 Tomasz Kaźmierczak, Wielkopolskie Zrzeszenie Muaythai Black Bird- Piła, Junior, 16.12.2000r,  71 kg,  klasa A
15 Kamil Pierzchała, Target Niepolomice , senior, 11.01.1993 , 63.5 klasa B
16 Tomczyk Maria , Target Niepolomice , senior, 02.05.1993, 63.5 Klasa A
17 Piotr Jurkowski, senior 57kg, A klasa Data ur. 08.06.1988r Legionu Głogów
18 Patryk Sagan, senior 60kg, A klasa Data ur. 07.06.1993r Legionu Głogów
19 Krzysztof Kubaczka, senior 71kg, A klasa Data ur. 10.04.1996r Legionu Głogów
20 Natalia Wajman, junior 48kg, Data ur. 06.09.2001r Legionu Głogów Klasa A
21 Martyna Kierczyńska, junior 57kg Data ur. 09.04.2002r Legionu Głogów Klasa A
22 Adam Chełmiński - Raczadam Kraków - senior (12.09.1994) - 57 kg klasa A
23 Kamil Piątkiewicz - Raczadam Kraków - senior (30.04.1997) - 71 kg klasa A
24 Karol May Kohorta Poznań Senior 5 styczeń 2000 klasa B
25 Agata Czepielowska - Octagon Team Krakow - seniorka ur 26.07.1998r. - 48 kg Klasa A
26 Nikola Błąkała -  Octagon Team Krakow - 16lat ur. 06.02.2002r.- 67kg Klasa A
27 Paweł Gawęda -Octagon team Kraków - Senior ur. 12.05.1995   -67kg  B KLASA
28 MARCIN MOSIŃSKI Academia Gorila data urodzenia: 20 października 1989 r waga 75 kg B klasa
29 DANAT BUKA Academia Gorila data urodzenia: 7 października 1996 r waga 71 kg A klasa
30 ARKADIUSZ JOHAN Academia Gorila data urodzenia: 16 stycznia 1988 r A klasa
31 MAKSYM SHYBASHOV  Academia Gorila data urodzenia: 26 kwietnia 1996 r B klasa
32 Sebastian Ratajczyk  10.03.2001 17 lat do 57kg junior Nak Muay klasa A
33 Igor Tuszyński 25.04.2002  16 lat do 75kg junior Nak Muay klasa A
34 Jakub Wawrzyniak 16.02.2002 16 lat do 81kg junior Nak Muay klasa A
35 Mateusz Jakubowski 25.03.2003 15 lat do 63,5 junior Nak Muay klasa A
36 Krystian Bryński 18.09.2001 17 lat do 86kg junior Nak Muay klasa A
37 Łukasz Niedroszlański 14.08.1995 +91 A klasa senior Nak Muay
38 Dawid Grygory 09.12.1999 18 lat -71 kg B klasa senior Nak Muay
39 Maciej Ludwiczak 07.03.2001 17 lat - 75 kg junior  Nak Muay klasa A
40 Marek Milewski 24.06.1981 36 lat -81 kg Nak Muay A klasa
41 Mikołaj Kapała, Kohorta Poznań, 02.11.1993, kat -81kg, senior klasa B,
42 Marcin Merdziński - TKK Muaythai Turek - senior 20.11.1983, kat wagowa - 81 klasa B.
43 Dominik Niespodziański - TKK Muaythai Turek - senior 21.07.1997, kat wagowa - 86 klasa B
44 Dominik Wojtysiak - TKK Muaythai Turek - senior 18.12.1996, kat wagowa - 81 klasa B
45 Kamil Siemaszko - Kohorta Poznań - Senior (16.06.1986), -67 kg, klasa A.
46 Damian Biłas - Muaythai Millenium Rzeszów- senior(16.09.1991r) - 91 kg - klasa B
47 Tomasz Konieczny - MT Millenium Rzeszów - senior(12.06.1993r) - 86 - klasa B
48 Patryk Magnucki - MT Millenium Rzeszów - senior(27.09.1997r) - 71 kg - klasa A
49 Piotrek Leś - MT Millenium Rzeszów - senior(29.09.1987) - 71 kg - klasa B
50 Maciej Ankiewicz - MT Millenium Rzeszów - senior(12.05.1994r) - 60 kg - klasa B
51 Czarek Osieł - MT Millenium Rzeszów - senior (16.11.1994r) - 57 kg - klasa B
52 Bartek Szala - MT Millenium Rzeszów - junior(24.07.2001) - 75 kg Klasa A
53 Daniel Stach, Thai Gym Tarnów, junior, 67kg, 16.05.2000r. Klasa A
54 Filip Kardaś, Thai Gym Tarnów, junior, 60 kg,  20.08.2001 Klasa A
55 Andrzej Lis, Thai Gym Tarnów, junior 54 kg, 01.10.2001 Klasa A
56 Kamil Pawłowski, Thai Gym Tarnów, junior, 54 kg, 18.10.2001 Klasa A
57 Kamila Bajon - Kohorta Poznań - senior 21.09.1993 - 51 kg Klasa A
58 Maciek Łobacz Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Junior 15.09.2001r. 63,5kg Klasa A
59 Michał Nocoń Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Junior 02.02.2002r. 67kg Klasa A
60 Jakub Dziurosz Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Junior 25.01.2001r. 81kg Klasa A
61 Mariusz Grzenik Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Junior 18.09.2000r. 86kg Klasa A
62 Dominika Filec Absortio Gym Senior Rybnik/Leszczyny 12.04.1998r. 60kg Klasa A
63 Krzysztof Włodarczyk Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Senior 01.09.1999r. 57kg Klasa A
64 Dominik Cinal Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Senior 24.02.2000r. 75kg Klasa A
65 Piotr Borowski Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Senior 02.06.1992r. 81kg Klasa B
66 Marek Matuszczyk Absortio Gym Rybnik/Leszczyny Senior 02.01.1993r. 86kg Klasa B
67 Karolina Pokusa - Klub Sportów Walki " K.O. OPOCZNO " 14. 03 . 2001 r - juniorka waga 67 kg Klasa A
68 SZCZEPAN STAWIARSKI: ACADEMIA GORILA 9 października 1989  86 kg klasa A
69 Łukasz Zasada Shark, 19.06.1994 86kg klasa A
70 Mateusz Zasada Shark 15.11.1996 86kg B (gdyby było mało osób to kat A )
71 Igor Lekston, Shark, 02.04.2001, 71kg Klasa A
72 Jakub Kamieniarz - Kohorta Poznań - Senior 12.06.1994 - 86kg klasa B
73 Tomasz Duda Berserkers Team Szczecin  senior ( 09.11.1993r. ) -81 kg Klasa B
74 Michał Młynarczyk  Berserkers Team Szczecin  senior (26.01.1987r.) -86 kg Klasa B
75  GRACJAN KUNCEWICZ KOHORTA POZNAŃ JUNIOR 16 LAT UR. 31.10.2001 81 KG Klasa A
76 Laura Nowińska  03.07.2001 46 kg kategoria juniorka UKS Warszawa Klasa A
77 Rafał Kucharczak, Kohorta Poznań, Junior (10.11.2000), do 67kg Klasa A
78 Brunon Urbaniak- Kohorta Poznań - senior, 22.10.1996 r. -kategoria wagowa - 81 kg, klasa B.
79 Anna Ambryszewska - Muaythai Legion Bydgoszcz - seniorka – 12.01.1989r. - do 63,5 kg Klasa A
80 Piotr Antczak - Muaythai Legion Bydgoszcz – senior B – 02.06.1984r. – 63,5 kg,
81 Damian Spychała – Muaythai Legion Bydgoszcz – senior B - 15.06.1999r. – 71 kg.,
82  Ariel Neumann - Muaythai Legion Bydgoszcz - senior B - 19.01.1992r. - 75 kg.,
83  Stanisław Klajbor – Muaythai Legion Bydgoszcz – senior B – 15.07.1994r. – 81 kg.,
84  Patryk Wojtasiak – Muaythai legion Bydgoszcz – senior B – 30.06.1999r. – 81 kg.,
85  Maciej Trześniewski - Muaythai Legion Bydgoszcz - senior A - 21.02.1994r. – 86 kg,
86  Remigiusz Szkudlarek - Muaythai Legion Bydgoszcz - senior A - 19.06.1993r. - 91 kg.
87 Ernest Stachurski  Bialski Klub Karate Kyokushin Senior 11.08.1988r. od 75 do 81 kg ( 80,5) Klasa A
88 Fedor Dariusz Bialski Klub Karate Kyokushin Senior    21.07.1999r.  od 67 do 71 kg ( 70) Klasa A
89 Jakub Łepkowski Am Nat Kraków junior  20.01.2001 Klasa B
90 Marcin Broda Am nat Kraków senior 14.06.1995  -71 kg Klasa B
91 Łukasz Stopka Am nat Kraków senior 28.09.1995  -63,5 kg Klasa B
92 Dawid Nowakowski Am nat Kraków senior 28.06.1989  -71 kg Klasa B
93 Gabriela Nowak Am nat Kraków seniorka 31.12.1995   -60 kg Klasa B
94 Marta Gusztab - Kohorta Poznań - senior (9.02.1986) -57 kg Klasa B
95  Dariusz Szewczyk - RCSW Fighter Rybnik - Senior (dat. urodz. 19.12.1994) - -75 kg - Klasa B
96 Szymon Sitko - RCSW Fighter Rybnik - Junior (dat. urodz. 04.07.2000) - -81 kg Klasa A
97 Szymon Milion - RCSW Fighter Rybnik - Junior (dat. urodz. 12.08.2000) - -67 kg Klasa A
98 NATALIA KAMINSKA ,senior 57kg. 1988.03.22 . GARUDA MUAY THAI GYM Klasa A
99 KLAUDIA PAWICKA, senior 51kg. 1991.07.29. GARUDA MUAY THAI GYM Klasa A
100 FRANEK RUSSEK, senior 86kg. 1997.03.01.GARUDA MUAY THAI GYM Klasa A
101 ILONA WOJDA, junior 63,5kg. 2000.09.21. GARUDA MUAY THAI GYM Klasa A
102 Adam Maćkowiak - Kohorta Poznań - junior 16.09.2000r. - 86kg Klasa A
103 Wojciech Kosowski 09.04.1984 A klasa 75 kg Muaythai  Kingdom
104 Jakub Szymański 5.09.1975 A klasa 60 kg Muaythai Kingdom
105 Karolina Modrowska - Kohorta Poznań - Juniorka (27.11.2000r.) - 60 kg Klasa A
106 Maciej Wieczorek -86kg b klasa senior Kohorta Poznan
107 Maciek Szatkowski  Dragon Wrocław Junior (16.09.2001) 63.5 kg
108 Przemek Skwarek Dragon Wrocław Senior (20.08.1998) 57 kg klasa B
109 Paweł Kosmala Dragon Wrocław Senior (21.04.1987) 71 kg klasa B
110 Paweł Kraul Dragon Wrocław Senior (04.05.1984) 81 kg klasa A
111 Jakub Żółkowski - Husarz Białystok - junior (20.12.2000 ) - kat.-60kg  klasa A
112 Paulina Ilnicka - Husarz Białystok - senior (11.03.1998) - kat.-48kg klasa A
113 Hubert Nowacki - Husarz Białystok - senior ( 01.11.1996) - kat.-86kg klasa B
114 Patryk Chudziak ur.  30.06.1994, 67 kg klasa B. Target Niepołomice
115 Magdalena Kasprzyk ur. 07.11.1990, 54 kg klasa A Target Niepołomice
116 Jakub Talarczyk - Sagat Opole - junior 5.12.2001r. - 67kg klasa A
117 Rafał Podborączyński - Sagat Opole - senior 04.02.1993r. - 86kg klasa B
118 Szymon Koziak - Sagat Opole - senior 13.07.1997r. - 71kg klasa B
119 Łukasz Łanowski - Sagat Opole - senior 05.02.1992r. - 60kg klasa A
120 Patryk Krawczyński - Sagat Opole - senior 16.11.1997r. - 75kg klasa A
121 Krystian Sitko - Legion Team Tarnów - Senior ur. 23.08.1993r. - kat - 81 kg Klasa A
122 Kamil Sutkowski - Legion Team Tarnów - Senior ur. 11.07.1995r. - Kat - 75 kg Klasa B
123 Michał Krawczyk - Legion Team Tarnów - Senior ur. 08.09.1995r. - Kat - 75 kg Klasa B
124 Kamil Łątka - Legion Team Tarnów - Senior ur. 02.09.1998r. - Kat - 60 kg Klasa B
125 Dominik Mucha - Legion Team Tarnów - Junior ur. 08.25.2000r. - Kat - 71 kg
126 Natalia Leciejewska Kohorta Poznań 24.01.1993 -48kg senior Klasa A
127 Łukasz Radosz Kohorta Poznań 08.06.1993 -86kg senior Klasa A
128 Gabriela Kuzawińska- KRU SUA GYM- seniorka (26.03.1993) - 51 kg klasa A
129 Mateusz Kucharski - Gymnazion Sosnowiec - senior (19.01.1995) - 57 kg klasa A
130 Mateusz Buliński -Gymnazion Sosnowiec - senior (27.08.1992) - +91 kg klasa  B
131 Paweł Bartosiński – Gymnazion Sosnowiec – senior (30 września 1989 ) - 63,5 kg klasa B
132 Damian Dziczek – Gymnazion Sosnowiec – senior (16.01.1990) – +91 kg klasa B
133 Adam Wilewski - Gymnazion Sosnowiec - junior (30.07.2000) - 75 kg
134 Dorian Czechowicz - Gymnazion Sosnowiec - senior (02.04.1997) – 81 kg Klasa A
135 Łukasz Hetman - Gymnazion Sosnowiec - senior (12.07.1999r.) - 63,5 kg klasa B
136 Michał Dyrek - Gymnazion Sosnowiec - senior (03.01.1990r.) - 67 kg klasa B
137 Jeremiasz Dunaj - Gymnazion Sosnowiec - senior (23.10.1994r.) - 75 kg klasa A
138 Błażej Kulczycki - Gymnazion Sosnowiec - senior (27.04.1986) – 63,5 kg klasa B
139 Maciej Gądek - Gymnazion Sosnowiec - senior - 24.08.1997 – 60 kg klasa B

140 Karol Siwonia senior A klasa Klincz Kielce kat -75 kg 18.04.1993

141 Mateusz Wosiński junior B klasa Klincz Kielce kat -57 kg22.02.2002 r  

142 Gabryiel Buras senior  B klasa Klincz Kielce kat -67 kg 13.09.1998 

143 Sandra Bączek senior Klincz Kielce kat -57 kg 7.11.1998 r

144 Wiktoria Cedro junior Klincz Kielce kat -67 kg 26.10.2000 r

145 Patryk Socha senior Klincz Kielce kat -86 kg 14.04.1998 r

Copyright © 2018 wszelkie prawa zastrzeżone dla klinczkielce.pl

projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl